« Lipanj 2018 »

Rezultati Izbora za Dječje gradsko vijeće

Objavljujemo službene rezultate Izbora za Dječje gradsko vijeće, održanih 26. ožujka 2018. u našoj školi. Između trideset i dvoje kandidata, učenici petih, šestih i sedmih razreda izabrali su svoje predstavnike u Dječjem gradskom vijeću Grada Raba:

Josip Joško Bravarić (5.a), Doris Kurelić (5.a), Paola Perić (5.b), Klara Deželjin (5.c), Mia Marušić (5.d), Dalila Živčić (6.a), Dora Faflja (6.b), Tereza Barčić (6.c), Karlo Frankić (6.d), Tara Babić (7.a), Dominik Dumenčić (7.a), Kris Baranašić (7.b), Vito Renić (7.c), Lara Španjol – Pandelo (7.c) i Marin Karavlah (7.d).

Tjedan dana prije izbora predizborne kampanje bile su u punom jeku. Kratka predstavljanja programa kandidata u BIC-u izazvala su veliki interes ne samo među učenicima iz razrednog odjeljenja čiji su se kandidati taj dan izlagali, već i ostalima. Svi su se kandidati marljivo pripremali, pomno osmislili svoje programe, imali sjajne ideje i uložili velik trud u izradu plakata i prezentacija.

Izbori su u ponedjeljak provedeni u obje smjene, a za regularnost istih u svakom se razrednom odjeljenju pobrinula Izborna komisija od troje članova. Napeto se čekalo prebrojavanje glasova i objava neslužbenih rezultata, a učenici koji ove godine nisu uspjeli postati vijećnici, nemaju razloga za tugu, jer će svoje ideje prenijeti svojim vijećnicima, kojem i jest dužnost zastupati interese onih koji su ih izabrali. wink

objavio: Administrator   datum: 29. 3. 2018.

VAŽNO!

Proces prijave na sve radionice, webinare i e-tečajeve vršit će se kroz novu CARNET-ovu aplikaciju EMA (Education Management Application) preko sljedeće poveznice – https://ema.e-skole.hr/, u koju se korisnici prijavljuju sa svojim AAI@EduHr korisničkim računom. Upute za korištenje aplikacije EMA preuzmite ovdje.

Radionica "Kreiranje multimedijskih dokumenata i animacija" (trajanje 5 sati) namijenjena je  svim učiteljima.

Radionica "Digitalna tehnologija za potporu posebnim odgojno-obrazovnim potrebama" (trajanje 7 sati) namijenjena je  svim učiteljima.