« Svibanj 2018 »

7. 11. 2017.

Razredna nastava:

1. 12. 2017.

OŠ Ivana Rabljanina – Rab nalazi se u samom centru otoka Raba, mjestu Banjol.

• Škola ima pogled na gradsku luku, staru gradsku jezgru i 4 zvonika, prepoznatljivim obilježjima otoka i grada
  • S lijeve strane škole nalazi se nogometno igralište i ACY marina, a s desne strane naša škola spojena je sa SŠ Markantuna de Dominisa
  • Nedaleko škole je Poslovni centar Mali Palit, a u blizini je i jedan od najljepših i najvećih parkova na Jadranu – Park Komrčar, pri čijem vrhu se smjestio Hotel Imperijal, među starijim hotelima otoka Raba.

KAKO DO NAS

• Kada iz Trajektne luke Jablanac (u budućnosti Stinica) uplovite u Trajektnu luku Mišnjak, neka vas ne zabrine krš i golet našega otoka. Unutrašnja strana otoka krije bujnu, mediteransku vegetaciju skrivenu iza brda Kamenjak
  • Ubrzo automobilom stižete do mjesta Pudarica s kojeg puca pogled na Barbatski kanal, mjesto Barbat i stari grad Rab s prepoznatljiva četiri zvonika.
  • Vozeći se mjestima Barbat i Banjol, dolazite do kružnog toka i gradske luke uz koju je smještena naša škola – OŠ Ivana Rabljanina – Rab.

View Larger Map

VAŽNO!

Proces prijave na sve radionice, webinare i e-tečajeve vršit će se kroz novu CARNET-ovu aplikaciju EMA (Education Management Application) preko sljedeće poveznice – https://ema.e-skole.hr/, u koju se korisnici prijavljuju sa svojim AAI@EduHr korisničkim računom. Upute za korištenje aplikacije EMA preuzmite ovdje.

Radionica "Kreiranje multimedijskih dokumenata i animacija" (trajanje 5 sati) namijenjena je  svim učiteljima.

Radionica "Digitalna tehnologija za potporu posebnim odgojno-obrazovnim potrebama" (trajanje 7 sati) namijenjena je  svim učiteljima.